UNIA DCA LOGO

Kariera

Kim jesteśmy? Co robimy?

Największym atutem i wartością NiUW GLINIK są ludzie, ich wiedza, doświadczenie oraz otwartość w realizację nowych wyzwań. W naszej firmie zatrudniamy osoby , które na każdym etapie produkcji poprzez swój wkład pracy rozwijają nasze produkty przez co oferowane narzędzia wiertnicze są nowoczesne dostosowane do aktualnych technologii. Nie boimy się stawiać czoła wyzwaniom, stale się rozwijamy, dbamy również o to by nasz Zespół stale się doskonalił.
Jeśli ważny dla Ciebie jest rozwój, potrafisz współpracować z innymi, jesteś otwarty na doświadczenia, chętnie uczysz się nowych rzeczy.

Dołącz do nas i patrz, jak rozwija się Twoja kariera!

Co oferujemy?

 • Rozwój
 • Szkolenia wewnętrzne i Zewnętrzne
 • Dofinansowania do studiów
 • Możliwość uczenia się języka obcego
 • Awans zawodowy
 • Stabilną pracę
 • Pakiet Świadczeń Z ZFŚŚ
 • Przyjazną atmosferę

Proces rekrutacyjny

 1. Wstępna selekcja kandydata pod kątem wykształcenia, kwalifikacji. Jeśli spełniasz nasze wymagania skontaktujemy się z Tobą telefonicznej. Podczas rozmowy telefonicznej porozmawiamy o Twoim doświadczeniu zawodowym, kwalifikacjach oraz Twoich oczekiwaniach.
 2. Zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, która prowadzona będzie przez przyszłego twojego przełożonego , a także pracownika Kady /HR
 3. Po zakończeniu każdego etapu rekrutacji poinformujemy Cię o Naszej decyzji. Jeśli będzie pozytywna, zaprosimy Cię na spotkanie w firmie lub telefonicznie przedstawimy propozycję zatrudnienia.
 4. Po podpisaniu umowy o pracy przygotowujemy dla każdego pracownika indywidualny program szkolenia wdrożeniowego. Szkolenie to ma na celu lepsze zapoznania pracownika ze specyfiką funkcjonowania Naszego zakładu
 5. Po zakończeniu każdego etapu rekrutacji poinformujemy Cię o Naszej decyzji. Jeśli będzie pozytywna, zaprosimy Cię na spotkanie w firmie lub telefonicznie przedstawimy propozycję zatrudnienia.

Klauzula RODO

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NiUW GLINIK Sp. z o.o. z siedzibą w Gorlicach, ul. Józefa Michalusa 1, KRS: 0000127409, NIP:7381051327, REGON: 490655224.2. NiUW GLINIK Sp. z o.o.
 2. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy: odo@glinik.com.pl oraz pisemnie na adres naszej siedziby
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
 4. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 – Kodeks Pracy oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
 5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres: odo@glinik.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 7. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
 8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹  Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Pania/Pana innych danych jest dobrowolne.
 9. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.”

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez NiUW Glinik sp. z o.o. prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez NiUW Glinik sp. z o.o.”